Urimi i veçantë i Milot Rashicës për Ditën e Pavarësisë

Futboll 17 Shkurt 2018 09:59

Milot Rashica ka uruar 10 vjetorin e Pavarësisë së Kosovës.

Futbollisti i Përfaqësueses së Kosovës, dhe mesfushori i Werder Bremenit, ka publikuar urimin në rrjetet sociale.

“Urime KOSOVË 🇽🇰 10 vjet shtet 💙 #Kosova10 👐🏼”, u shpreh Rashica në mesazhin e tij në rrjetet sociale.

Urime KOSOVË 🇽🇰 10 vjet shtet 💙 #Kosova10 👐🏼

Posted by Milot Rashica on Saturday, 17 February 2018

-->