Uzuni titullar ndaj Celticut, me këtë notë u vlerësua

Futboll 19 Tetor 2021 21:02

Skuadra e Ferencvarosit është mposhtur me rezultat 2-0 nga skuadra e Celticut në ndeshjen e luajtur në kuadër të Europaligës, shkruan Insporti.

Ferencvaros kërcënoi Celticun me Uzunin, i cili ishte titullarë ndaj Celticut, dhe nga SofaScore u vlerësua me notën 7.1

Hungarezët me këtë humbje regjistruan humbjen e tretë radhazi dhe mbetet në vendin e fundit me zero pikë.

/Insporti.com

-->