Vajza e legjendës angleze, “shpërthyese” me bikini në Instagram

Futboll 19 Qershor 2020 18:32

Bianca Gasciogne ngreh përpara kohe temperaturat.

Vajza e ish-legjendës së futbollit anglez Paul Gascoigne, ëndërron pushimet verore dhe në rrjete sociale ka postuar disa foto ku duket shpërthyese me bikini.

Bianca Gasciogne ka mbi 300 mijë ndjekës në Instagram dhe rregullisht është pjesë e mediave rozë.

201208356-7ee3b4f7-8fa2-4b49-8a06-be2f7dfb3032

-->