Vdes gazetari i njohur sportiv

Futboll 13 Qershor 2020 11:05

Ka ndërruar jetë pas një sëmundje të shkurtë gazetari i njohur i sportit ndërkombëtar, Steve Stammers, transmeton Insporti.

Stammers, i cili punoi në gazetat e njohura angleze si Daily Mail, London Evening Standard dhe Mirror ndërroi jetë në moshën 71 vjeçare.

Former Daily Mail and Evening Standard football reporter Steve ...

Ai ishte i njohur sidomos për raportet në klubin e Arsenalit gjatë viteve të para të Arsene Wengerit.

Personalitete të njohura të futbollit kanë shprehur ngushllime për vdekjen e tij.

-->