Vdes ish trajneri dhe lojtari i Flamurtarit

Basketboll 22 Mars 2021 10:45

Sami Rexha ka vdekur në moshën 71-vjeçare, raporton Insporti.com.

Ish basketbollist dhe trajner i Flamurtarit të Vlorës ka vdekur në mbrëmjën e 21 marsit.

Vdes ish-basketbollisti dhe trajneri i Flamurtarit të Vlorës, Sami Rexha

Rexha ishte një njeri që gjithë jetën ia kushtoi sportit, ndërsa për shumë vite shërbeu edhe si mësues i edukimit fizik në Vlorë. /Insporti.com/

Image

Image

-->