Vedat Muriqi fantastik – shënon gol të bukur me kokë kundër Betisit

Futboll 20 Shkurt 2022 20:15

Vedat Muriqi ka arritur të shënoj kundër skuadrës së Betis.

Betis ishte në avantazh 1-0, me golin e Morenos në pjesën e parë, por sulmuesi kosovar ka barazuar shifrat për Mallorcan.

Në minutën e 76’të, 26 vjeçari morri një krosim të bukur nga krahu i djathtë dhe me një goditje precize me kokë shënoi për golin e barazimit.

GOLI:

-->