Vëllaznimi – Drenica, mësoni se çka ndodhi në ndeshjen miqësore

Futboll 10 Gusht 2018 21:15

Vëllaznimi e ka mposhtur Drenicën me rezultat minimal 2-1 me golat e realizuar nga Ardit Vokshi dhe Dhonatan Santos.

Golin e vetëm për skuadrën e Drenicës Osman Mëziu.

Edhe në këtë takim ishin tubuar një numër mjaft i madh tifozësh, duke dëshmuar kështu se stadiumi në Gjakovë do të jetë shumë i nxehtë edhe këtë edicion.