Vëllezërit Pogba shfaqin talentin në vallëzim (Video)

Futboll 01 Mars 2018 09:31

Derisa mesfushori francez i Manchester United është duke kaluar momente jo të mira në formë dhe sipas shtypit edhe përçarje me trajnerin Jose Mourinho, kjo nuk e ka ndal që të argëtohet me vëllanë e tij.

Në një video të postuar, Pogba dhe vëllai i tij Mathias, shihen teksa vallëzojnë me muzikë hip-hop në banesën e tyre dhe sipas gjitha gjasave Paul Pogba, përkundër kritikave, po qëndron në humor pozitiv. /Insporti.com

 

-->