Vetëm shtatë minuta i novejiten Felixit – Atletico Madrid kalon në avantazh kundër United

Futboll 23 Shkurt 2022 21:12

Është duke u luajtur ndeshje në mes Atletico Madridit dhe Manchester United, e vlefshme për rrethin e 1/16 në Ligën e Kampionëve.

Skuadra e drejtuar nga Diego Simeone ka kaluar në epërsi që në minutën e shtatë.

Ishte Joao Felix i cili shënoi golin e epërsisë.

21 vjeçari shënoi gol të bukur me kokë pas asistimit të Renan Lodit.

GOLI:

-->