VIDEO/ Goli i Armando Brojës e “shukat” komentatorin hungarez

Kombëtarja 05 Shtator 2021 20:15

Shqipëria ka arritur një fitore mjaftë të rëndësishme kundër Hungarisë.

Pas asaj humbje “jo reale” kundër Polonisë, Shqipëria arriti të mposhtë në “Elbasan Arena” kombëtaren e Hungarisë, me rezultat 1-0.

Armando Broja shënoi golin e tij të parë me Shqipërinë dhe të fitores në minutën e 87’të të takimit.

Goli i Brojës, e elektrizoi stadiumin “Elbasan Arena”, por komentatorit hungarez ia “mbylli gojën”.

VIDEO:

-->