VIDEO/ Momenti i lëndimit të Mbappes

Futboll 07 Mars 2022 18:11

Kylian Mbappe u dëmtua në stërvitjet e paradites së sotme dhe iu desh të nënshtrohej testeve pët të parë nëse mund të jetë në ndeshjen kundër Real Madridit.

Kamerat kanë fiksuar momentin e kur francezi merr një goditje nga Gueye dhe më pas mes ulërimave bie në tokë.

Pamjet janë shqetësuese dhe kanë ngritur alarm tek drejtuesit e PSG.

Kujtojmë se, PSG ka mposhtur Real Madridin me rezultat 1-0 në ndeshjen e parë të eliminimi direkt në Ligën e Kampionëve.

/Insporti.com

-->