VIDEO/ Momenti kur Christian Eriksen pëson atak kardiak

Futboll 12 Qershor 2021 19:02

Mesfushori danez Cristian Eriksen u rrëzua pa ndenja në tokë në minutën e 43-të të takimit, shkruan Insporti.

Për më shumë se dhjetë minuta ekipi mjekësor i danezëve i qëndruan mbi kokë duke i bërë edhe reanimacion kardiopolmonar.

Ndeshja u ndërpre dhe lojtarët e të dyja ekipeve shkuan në zhveshtore

PAMJET:

-->