Videoja ka shkuar viral, ja reagimin epik i Guardiolës kur futbollisti i Chelseat driblon Mendin

Futboll 10 Maj 2021 19:57

Manchester City pësoi disfatë 1-2 në shtëpi nga skuadra e Chelseat, duke marrë një goditje nga londinezët para finales së Ligës së Kampionëve që luhet me datë 29 të këtij muaji, shkruan Insporti.

Një video nga një fragment i ndeshjes ka bërë xhiron e rrjeteve sociale, teksa shihet reagimi i trajnerit Pep Guardiola në momentin që lojtari i Chelseat James driblon mbrojtësin e Cityt, Mendi.

Pep duket mjaft i mërzitur dhe ulet në gjunjë pasi zhgënjehet nga lehtësia që kundërshtari kalon lojtarin e tij.

Shihni videon:

-->