Wanda dhe Icardi kapen në momente intime në pishinë

Futboll 14 Gusht 2019 11:10

Wanda dhe Icardi nuk ndahen pothuajse asnjë moment nga njëri-tjetri.

Wanda Nara dhe Mauro Icardi u shfaqën në momente intime pranë njëri-tjetrit në pishinë.

Së fundi, partnerja e futbollistit publikoi disa imazhe, ku shfaqet në momente intime me Icardin.

“Në vendin tim të preferuar”, ka shkruar Wanda në njërën nga fotot, ku u shfaq në krahët e partnerit.

E në një tjetër foto, Wanda dhe Icardi u shfaqën duke shkëmbyer puthje pasionante në mes të pishinës.

Kujtojmë se e ardhmja e sulmuesit argjentinas mbetet e paqartë, teksa ai nuk bën pjesë në planet e Antonio Contes te Interi.