Krejtësisht nudo, gruaja e Icardit me foton nga dushi “thyen” rrjetin

Futboll 08 Janar 2020 17:37

Wanda Nara, gruaja dhe agjentja e futbollistit të njohur, Mauro Icardi, ka “thyer” rrjetin teksa ka pozuar nudo.

Bukuroshja argjentinase, shquhet për fotot provokuese që ndan me ndjekësit në rrjetet sociale, shkruan Insporti

Një gjë të tillë e bëri edhe sot, ku në “Instagram” ndau me ndjekësit një foto të ‘nxehtë’ nga dushi, e ku shihet tërësisht lakuriq.

Kjo foto për vetëm 4 orë ka mbledhur mbi 400 mijë pëlqime.

-->