Watford – Arsenal, karton direkt i kuq

Futboll 15 Prill 2019 21:20

Watfordi ka mbetur me 10 futbollistë në fushë kundër Arsenalit.

Vendasit kanë mbetur me një lojtar më pak që në minutën e 11-të, raporton Insporti

Sulmuesi dhe kapiteni, Troy Deeney është ndëshkuar me të kuq pasi goditi Lucas Torreiran me bërryl në fytyrë.

Kartoni i kuq erdhi vetëm një minutë pasi Arsenali kaloi në epërsi, me anë të Aubameyang. /Insporti.com/

-->