Watford – Southampton, shënohet goli më i shpejtë në histori të Premierligës

Futboll 23 Prill 2019 21:07

Skuadra e Southamptonit e ka shënuar golin më të shpejtë në histori të Premierligës.

Southampton ka gjetur golin e epërsisë në këtë sfidë, pas vetëm gjashtë sekondave.

Sulmuesi i ekipit të Southamptonit, Shane Long ka shfrytëzuar mirë një gabim të mbrojtësit kundërshtar dhe ka realizuar në portën e Foster.

Rezultati aktual i takimit është 0-1.

-->