Werder Bremen – Hoffenheim, Rashica e nis nga minuta e parë

Futboll 26 Janar 2020 14:53

Milot Rashica e nis nga minuta e parë sfidën që Werder Bremen e luan ndaj Hoffenheimt në javën e 19-të të Bundesligës gjermane.

Ky është starti i 14-të i Milotit në ligë, ku ka 7 gola dhe 3 asistime.

Ndeshja nis me fillim nga ora 15:30.

-->