Werder Bremen – RB Leipzig, ky është vendimi për Milot Rashicën

Futboll 10 Prill 2021 15:09

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën në mes të Werder Bremen dhe RasenBallsport Leipzig.

Milot Rashica e nis nga stoli këtë takim.

Sulmuesi i Kombëtares së Kosovës ka zhvilluar vetëm 19 ndeshje deri më tani këtë edicion, s’ka shënuar asnjë gol – ka dhuruar 5 asistime.

Werder Bremen:

Image

RasenBallsport Leipzig:

Image

-->