Werder Bremeni mposhtet nga Wolfsburgu, me këtë notë u vlerësua Rashica

Futboll 20 Mars 2021 17:32

Gjatë ditës së sotme u zhvillua takimi i javës së 26-të në Bundesligën gjermane mes Ëerder Bremen dhe Wolfsburg, transmeton Insporti.

Bremeni u mposht nga skuadra e Ëolfsburg, që është në formë jashtëzakonisht të mirë, ku është duke luftuar për një vend që siguron kualifikim në Ligën e Kampionëve.

Milot Rashica e nisi takimin nga minuta e parë si titullar, por nuk arriti të lë shënjë në këtë humbje minimale të ekipit të tij.

Nga Ëhoscored.com, Rashica u vlerësua me notën 6.5 /Insporti

-->