Werder Bremeni mposhtet nga Wolfsburgu, me këtë notë u vlerësua Rashica

Gjatë ditës së sotme u zhvillua takimi i javës së 26-të në Bundesligën gjermane mes Ëerder Bremen dhe Wolfsburg, transmeton Insporti. Bremeni u mposht nga skuadra e Ëolfsburg, që është në formë jashtëzakonisht të mirë, ku është duke luftuar për një vend që siguron kualifikim në Ligën e Kampionëve. Milot Rashica e nisi takimin nga … Continue reading Werder Bremeni mposhtet nga Wolfsburgu, me këtë notë u vlerësua Rashica