Werder kërkon fitore me Rashicës startues

Futboll 17 Gusht 2019 15:06

Milot Rashica do të nis nga minuta e parë sfidën mes Werder Bremen dhe Dusseldorf.

Për Werder Bremen, sot fillon sezoni 2019/2020 në Bundsligë, dhe në shtëpi pret skuadrën e promovuar në Bundesligë, Dusseldorf.

Ndeshja mes Werderit dhe Deusseldorfit fillon nga ora 15:30.

-->