Wilder vs Fury – linku për ta shikuar LIVE

Sporte luftarake 02 Dhjetor 2018 05:26

Për pak minuta do të fillojë meçi për titull bote në kategorinë e rëndë në boksin profesionist midis dy super yjeve të boksit – amerikanit Deontay Wilder dhe britanikut Tyson Fury.

Meçi që zhvillohet në Staples Center të në Los Anxheles, Kaliforni është një nga ngjarjet më të rëndësishme të boksit dhe sporteve luftarake këtë vit dhe do të përcaktojë kundërshtarin e Anthony Joshuas në meçin për titullin e unifikuar botëror në kategorinë e rëndë.

Insporti ua sjell linkun për ta shikuar live meçin, në desktop, nëse klikoni këtu.