Willian shënon super gol (VIDEO)

Futboll 07 Mars 2019 22:28

Chelsea e ka shtuar në 2:0 në ndeshjen ndaj Dynamo Kyiv, e vlefshme për 1/8 e finales në Ligën e Evropës.

Pas golit të shënuar nga Pedro Rodriguez (17’), londinezët kanë shënuar sërish, këtë herë autor i golit është Willian (65’) dhe janë në rrugë të mirë të shënojnë fitore që iu mundëson qetësi për ndeshjen e kthimit.

-->