Wolverhampton – Liverpool, formacionet zyrtare

Futboll 23 Janar 2020 20:00

Liverpool luan xhiron e 23-të si mysafir i Wolverhampton Wanderes.

Ekipi i drejtuar nga Jurgen Klopp është në rrugë të mbarë për titull dhe do kërkoj ta shtoj diferencen e pikëve me ekipin e dytë, Manchester City-in në 16 pikë.

Ndeshja nis në ora 21:00.

Formacionet zyrtare;

-->