Xhaka bëhet baba për herë të parë

Futboll 25 Mars 2020 18:24

Reprezentuesi i Shqipërisë, Taulant Xhaka ka zbuluar se ai është bërë sot baba, transmeton zeri.info

Mesfushori i Baselit është bërë baba i një djali, emrin të cilit ia ka lënë Klevis.

Këtë ai e ka konfirmuar përmes një postimi në rrjetin social “Instagram”.

“Mirë se erdhe në botë ëngjëlli im i vogël. Nëna dhe babai të duan pafund. Klevis Xhaka”, ka shkruar Xhaka.

Xhaka bëhet baba, i lind djalë

-->