Xhaka e Mustafi në 11-she kundër West Ham United

Futboll 12 Janar 2019 12:32

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidës mes West Ham United dhe Arsenal.

West Ham United dhe Arsenali përballen në “London Stadium” nga ora 13:30 në kuadër të xhiros së 22 në Premierligë.

Xhaka e Mustafi, dyshja shqiptare, si gjithmonë – janë sërish titullar.

West Ham United:

Arsenal: