Xhaka flet edhe për faqen zyrtare të Arsenalit – ka një dëshirë për Wengerin (VIDEO)

Futboll 20 Prill 2018 16:07

Granit Xhaka ka dhënë një deklaratë për faqen zyrtare të Arsenalit të twitter ku ka shprehur për herë të dytë sot në mënyrë publike, jo vetëm respektin e madh që ka për trajnerin Arsene Wenger, por edhe një dëshirë të tij në raport më trajnerin francez.

Futbollisti i kombëtares së Zvicrës ka thënë se i dëshiron Wengerit të gjitha të mirat në jetë, dhe ka dëshirë që ai të vazhdojë të qëndrojë në futboll dhe të punojë edhe më tutje si trajner dhe mbi të gjitha të jetë mirë me shëndet.

-->