Xhaka plot dashuri dhe emocione, uron ditëlindjen bashkëshortes së tij

Futboll 31 Mars 2018 09:40

Futbollisti i Arsenalit Granit Xhaka, këtë fundjavë duket se më shumë se në obligimet në Premier Ligë ka qenë i fokusuar në një datë që, me sa duket, është shumë e rëndësishme për të. Fjala është për ditëlindjen e gruas së tij Leonita Lekajt. Nëse lexohet posti i Xhakës në Instagram shihet sa emocional ka qenë Graniti kur e ka lëshuar online këtë postim pas minuta pas mesnate, kur edhe filloi dita e sotme, që shënon 26 vjetorin e lindjes së gruas së tij.

-->