Ylli i Kombëtares së Kosovës martohet me modelen gjermane

Futboll 03 Dhjetor 2020 11:01

Mesfushori i Kombëtares së Kosovës, dhe Hannoverit, Florent Muslija i ka dhënë fund beqarisë, raporton Insporti.

22 vjeçari i lindur në Achern të Gjermanisë, ka kurorëzuar lidhjen disa vjeçare me modelen gjermane, Sojka.

Lajmin e ka konfirmuar lojtari përmes llogarisë personale në rrjete sociale.

Në bazë të fotografive, Muslija shihet se do të bëhet baba së shpejti.

“Dashuria e jetës sime, sapo i martuar” – ka shkruar ai në Instagram.

-->