Ylli i Kosovës kështu u argëtua në lokalet e Prishtinës një ditë para ndeshjes me Anglinë

Kombëtarja 17 Nëntor 2019 14:14

Mesfushori i Përfaqësueses së Kosovës, Hekuran Kryeziu është duke qëndruar në Kosovër për t’i dhënë mbështetje bashkëlojtarëve të tij.

Kryeziu i cili ende është duke vuajtur nga lëndimi nuk ka mundur të paraqitet ndaj Çekisë, por nuk do të paraqitet as kundër Anglisë.

Mesfushori i Zurich një natë para ndeshjes me Anglinë, është parë në kafiterinë e njohur në Prishtinë “Bamboo”.

Image

 

Kosova do ta luaj ndaj ish-kampionit të Botës, Kombëtares së Anglisë e cila ka zbarkuar në Prishtinë.

Ndeshja mes Kosovës dhe Anglisë ka ngjallur interesim të jashtëzakonshëm dhe stadiumi Fadil Vokrri si gjithmonë pritet të jetë i stërmbushur.

Ky takim pritet të fillojë me fillim nga ora 18:00.

-->