Ylli pornografik pretendon se ka ofruar shërbime seksuale për tre lojtarët e Manchester United

Futboll 08 Prill 2021 19:10

Shona River, një aktore e filmave pët të rritur, ka pretenduar se ajo ofroi shërbime për tre yje të Manchester United – duke pretenduar se njëri prej tyre mori 200 € prej saj për të paguar një picë.

River foli në podcastin “How To Be A Pornstar”, në të cilin ajo gjithashtu pretendoi se disa futbollistë të Premier League nuk u pëlqen të paguajnë për seks dhe presin që shoqërueset të punojnë falas.

“Ata presin që ju të jeni me ta, sepse ata janë të famshëm, por ata nuk duan të takohen me ju në publik”.

“Ata ju duan si një dashnore anësor në hije. Vetëm për shkak se ata kanë shumë para, nuk do të thotë që ata duan të jenë bujarë.” përfundoi pornostarja hungareze Shona River.

River pretendoi se një futbollist, i cili luan për United, mori 200 euro prej saj për të paguar një pica, pa e pyetur fare.

28-vjeçari tha se ajo ishte shoqëruar edhe me dy lojtarë të tjerë të United, por nuk e bëri të ditur identitetin e asnjërit nga të tre. /Insporti.com/

-->