Yllit të PSG-ës nuk i bëhet vonë për humbje, feston ditëlindjen me të dashurën e tij

Futboll 25 Nëntor 2020 13:57

Janë publikuar fotografia nga festa e yllit të PSG-ës, Jese Rodriguez, pas humbjes nga Monaco në Ligue 1, transmeton Insporti.

Ish lojtari i Real Madridit ka nervozuar tifozët e PSG-ës, duke injoruar rekomandimet shëndetësore në vizitën e tij në ishujtë Kanarine me të dashurën e tij, pas humbjes nga Monaco në kampionatin francez.

Jese u bashkua me ish të dashurën e tij, Aurah Ruiz, me të cilën ka një kontest gjyqësor, për të festuar ditëlindjen e saj.

PSG star Jese Rodriguez (left) headed to the Canary Islands to party with his on-off girlfriend, a Spanish reality TV contestant Aurah Ruiz (second left)
The gathering in Gran Canaria was to celebrate the 31st birthday of Ruiz
Jese and Ruiz pictured celebrating together in a quieter moment on the Canary Islands

Jese Rodriguez ishte huazuar Las Palmas, Stoke, Real Betis dhe Sporting Lisbon pas kalimit të tij në PSG nga Real Madridi katër vite më parë./Insporti.com/

-->