“YouTuberi” Jake Paul nokauton Ben Askren në raundin e parë

Boks 18 Prill 2021 09:58

“YouTuberi”, Jake Paul ka triumfuar në duelin e tij ndaj boksierit Ben Askren.

Askren, që karrierën e tij e ka zhvilluar në MMA, deshi ta provojë fatin në boks dhe Paul arriti ta nokautojë Askren në raundin e parë për të fituar duelin.

Sigurisht, Paul më pas mori drejtim në rrjetet sociale, duke përqeshur Ben Askren, në mënyrën e tij siç di, por megjithatë ai arriti të nokautojë 36 vjeçarin me një goditje të mirë.

Më poshtë mund ta shihni momentin e nokautimit të Askren nga Jake Paul.

-->