Zaniolo tallet me Muriqin dhe shokët e tij të skuadrës

Futboll 16 Maj 2021 16:33

Nicolò Zaniolo është tallur me Lazion në Instagram pas fitores së Romës në derbi.

Ylli i Italisë ka humbur të gjithë sezonin me një dëmtim në gju dhe ndoqi derbin e Romës nga tribunat të shtunën.

Giallorossi mori të tre pikët falë golave ​​të Henrikh Mkhitaran dhe Pedro.

Zaniolo u tall me Lazion në fund të lojës me një histori në Instagram.

Ai postoi një fotografi nga një prej derbive të mëparshëm që kishte luajtur, duke shkruar: ‘Ciao Belli’.

-->