Zbulohen fanellat e PSG për sezonin 2021/22

Futboll 12 Maj 2021 15:10

Gjatë ditës së sotme janë zbuluar fanellat e reja që Paris Saint-Germain do t’i përdorë në sezonin e ardhshëm.

Këto thuhet se do të jenë fanellat zyrtare të PSG-së, për sezonin e ardhshëm 2021/22.

Klubi nga kryeqyteti i Frances nuk është duke kaluar në sezonin më të mirë, mirëpo kanë siguruar rinovimin e Neymarit në klub dhe po punojnë për një zgjatje kontrate të Mbappes

-->