Zbulohet rutina e Benzemas para çdo ndeshje

Uncategorized 07 Prill 2021 18:12

Karim Benzema ka zbuluar se kalon nëpër një rutinë të njëjtë përpara çdo ndeshje që luan.

Shtrohet pyetja se si ndodhë e gjithë procedura e përgatitjes së Karim Benzema përpara një ndeshje?

Aty ndodh ‘magjia’ ndërsa fizioterapeuti i Real Madridit e prek atë me dorën e tij dhe ndoshta ngarkon këpucën e tij me ndonjë superfuqi në një mënyrë të tillë.

Francezi vendosë taket e tij në këmbën e djathtë, pa lëvizur aspak këmbën tjetër, kjo duket se i ndihmon në përforcimin e vetëbesimit.

I njëjti akt përsëritet me taken e majtë, e pas kësaj sulmuesi është i gatshëm të dalë në fushë. /Insporti.com/

Video e kësaj rutine:

-->