Zeneli dhe Berisha ftohen nga Reims për ndeshjen e Evropa Ligës

Futboll 16 Shtator 2020 21:12

Skuadra e Reims do të takohet me Servette në kuadër të kualifikimeve për Evropa Ligë.

Francezët kanë publikuar listën e futbollistëve të ftuar për këtë takim, ku pjesë e saj janë edhe Valon Berisha e Arbër Zeneli.

Pritet të shihet se a do të paraqiten dyshja shqiptare nga minuta e parë ndaj Servette.

Takimi luhet nesër dhe fillon nga ora 20:45.

-->