Zhbllokohet derbi i Manchesterit – super gol në “Old Trafford”

Futboll 08 Mars 2020 18:05

Është zhbllokuar rezultati në ‘Old Trafford’ në sfidën mes Man United dhe Man City.

Vendasit kanë kaluar në epërsi kundër rivalëve të qytetit me golin e Anthony Martial.

Francezi shënoi për 1-0 në minutën e 30’, pas asistimit fenomenal të Bruno Fernandesit.

-->