Zhbllokohet rezultati i ndeshjes Gjeorgji – Zvicër

Futboll 23 Mars 2019 16:31

Kombëtarja e Zvicrës ka arritur të kalojë në epërsi ndaj Gjeorgjisë.

Zvicra dhe Gjeorgjia janë duke e zhvilluar ndeshjen në stadiumin “Boris Paichadze Dinamo Arena”, në kuadër të grupit D për kualifikimet në EURO 2020.

Në minutën e 56-të të ndeshjes, ishte Steven Zuber ai e cili e kaloi në epërsi skuadrën zvicerane, pas një asisti të Breel Embolos. /Insporti.com/

-->