Zhbllokohet rezultati në derbin Drita-Ballkani, Solomon realizon gol vetëm pak minuta pas inkuadrimit

Futboll 26 Shkurt 2022 14:38

Më në fund është zhbllokuar takimit në mes Dritës dhe Ballkanit, e vlefshme për xhiron e 22’të në Superligën e Kosovës.

Skuadra e drejtuar nga Ilir Daja – Ballkani, ka arritur të kaloj në epërsi kundër Dritës.

Solomon ka shënuar golin e avantazhit në minutën e 70’të.

GOLI:

-->