Zhbllokohet rezultati në derbin mes Gjilanit dhe Dritës – ky ekip është në epërsi

Futboll 25 Nëntor 2021 14:15

Gjilani dhe Drita po luajnë aktualisht kryendeshjen e xhiros së 15-të në elitën e futbollit kosovar.

Në takimin që po zhvillohet në stadiumin e qytetit në Gjilan, skuadra e Gjilanit ka kaluar në avantazh në minutën e 48’.

Golin për gjilanasit e ka realizuar Albert Dabiqaj.

-->