Zhbllokohet sfida Ferizaj – Ballkani

Futboll 25 Qershor 2020 17:11

Edhe sot vazhdon futbolli vendor me tri takime të javës së 26-të në IPKO Superligën e Kosovës, transmeton Insporti.

Në takimin Ferizaj – Ballkani, është shënuar goli i parë i takimit në minutën e 17-të.

Ballkani ka kaluar në epërsi fal golit të qendërmbrojtësit Arbër Prekazi.

Kujtojmë që janë duke u zhvilluar edhe dy takime të tjera, Llapi – Prishtina dhe Feronikeli – Drenica.

-->