Zhvishet e dashura e Ronaldos – të pasmet e saj po bëjnë xhiron në internet

Futboll 22 Nëntor 2019 15:40

Georgina Rodriguez, e dashura e yllit të futbollit, Cristiano Ronaldos është modele me origjinë spanjolle.

Së fundi ajo ka publikuar një fotografi teksa është e zhveshur lartë, dhe në plan të parë tregon të pasmet bombastike.

Ajo dhe Ronaldo njihen si ‘fanatikë’ të palestrës dhe kalojnë kohë të madhe duke ushtruar, gjë që tregon me format e tyre të përsosura trupore.

-->