Zidane e nis pa Ronaldon, formacionet zyrtare të ndeshjes Espanyol – Real Madrid

Futboll 27 Shkurt 2018 18:29

Espanyol dhe Real Madrid kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre në kuadër të La Ligas spanjolle.

Kjo ndeshje do të zhvillohet nga ora 20:00.

Ylli më i madh i skuadrës, Cristiano Ronaldo, nuk është grumbulluar fare nga Zidane për këtë takim.

Espanyol:

Real Madrid:

-->