Zidane publikon emrat për sfidën me Getafen

Futboll 03 Mars 2018 13:00

Real Madridit përballet sonte në Santiago Bernabeu me fillim nga ora 20:45 me Getafen dhe trajneri Zinedine Zidane ka publikuar listën e lojtarëve të ftuar ku bie në sy rikthimi i braziliani Marcelo.

Reali ëhstë favorit i madh në këtë ndeshje, dhe i duhet që të shëjojë fitore, që më pas të mundet në qetësit ët përqendrohet në takimin e Ligës së Kampionëve me PSG-në.

Kjo është skuadra e plotë:

-->