Zvicra kërkon çerekfinalen përball skandinavëve

Futboll 03 Korrik 2018 15:07

Ndeshja e cila do të vulos fatin e Zvicrës dhe Suedisë për çerekfinalen e Kupës së Botës “Rusia 2018”, zhvillohet sot me fillim në ora 16:00 në stadiumin e Shën Petersburgut.

Në mungesë të kapitenit Stephan Lichtsteiner, shiritin e kapitenit në këtë ndeshje do ta bartë mesfushori defensivë, Valon Behrami. /Insporti.com

Formacionet e Zvicrës dhe Suedisë janë:

-->