ZYRTARE: Andi Shehu rikthehet te KB Bashkimi

Superliga 25 Korrik 2021 20:12

KB Bashkimi ka bërë përforcimin e radhës duke e rikthyer në ekip Andi Shehun.

Basketbollisti prizrenas në stinorin e ri do t’i mbrojë ngjyrat portokall e zi.

“Andi Shehu kthehet në KB Bashkimi!

Andi ka qenë pjesë e ekipit tonë edhe gjatë stinorit 2015/16, ndërsa së fundi ishte pjesë e Vëllaznimit, me të cilin luajti me mesatare prej 10.5 pikëve dhe 3.5 kërcimeve për ndeshje”, ka njoftuar klubi.

-->