ZYRTARE: Barcelona nuk ndalet, nënshkruan me sulmuesin e klubit gjerman

Futboll 08 Janar 2022 14:41

Fabio Blanco Gomez edhe zyrtarishtë lojtari më i ri i Barcelonës.

Lajmi është konfirmuar nga klubi gjerman, Eintracht Frankfurt.

Frankfurt ka konfirmuar se marrëveshja është arritur me Barcelonën dhe mbetet konfirmimi edhe nga klubi spanjoll.

Nuk dihet nëse talenti 17-vjeçar është kërkesë e Xavi Hernandez për ekipin e parë, apo do të luajë fillimisht në Barcelona B.

Image

-->