Zyrtare: Ferizaj vazhdon edhe për dy vite me lojtarin kryesor

Futboll 12 Gusht 2019 23:04

Skuadra e Ferizajt ka njoftuar se ka arritur marrëveshje edhe për dy vite me Egzon Shabanin.

Shabani është kapiteni i skuadrës së Ferizajt, dhe ai është pajtuar që aventurën e tij me këtë skuadër ta vazhdojë edhe për dy vite të tjera.

Faqja zyrtare e skuadrës së Ferizaj ka paralajmëruar se gjatë kësaj jave do të zyrtarizohen edhe transferime të reja.

Më poshtë keni njoftimin e klubit:

-->